Projemiz tamamlandı,
daire teslimlerimiz başladı!

major

MAJOR Kurtköy 16.400 m2’lik bir alan üzerinde 224 ailenin mutluluğu ve huzuru için tasarlandı; yüksek kalite standartlarının, estetik yatay mimari ile birleştiği modern ve benzersiz bir yaşam alanı.

Yeni ve detaycı bir anlayışla projelendirilen 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, ferah kulanım alanları, fonksiyonel mutfak ve banyoları ve özlediğiniz büyük balkonları ile yaşamınıza konfor katıyor, çocuklarınız geniş oyun ve aktivite alanlarında özgürlüğün tadını çıkarıyor. İyi planlanmış altyapısı ve ısıtma sistemi, kapalı/açık otopark alanları ve full jeneratör sistemi hayatınızı daha da kolaylaştırıyor.

major

Aile boyu yaşam alanı, nesiller boyu mutluluk

Özenle hazırlanmış peyzaj alanları ve 2740 m2’ye yayılan açık/kapalı sosyal tesislerinde kendinize ve ailenize zaman ayırabilecek, sevdiklerinizle mutlu anlarınızı paylaşabileceksiniz. MAJOR Kurtköy, ailenizle güvenli ve konforlu bir site hayatının tadını çıkaracağınız her adımınızda huzur bulacağınız bir proje.

major

ONLINE KATALOG

Ferah daireler, geniş sosyal alanlar, alabildiğine yaşam. Major Kurtköy’de siz ve aileniz için mükemmel yaşam alanları tasarladık.
Daha fazla bilgi için kataloğumuza göz atın.

İndirmek için tıklayın.

BİZİ ARAYIN

0216 464 00 00

İLETİŞİM

Avantajlı fiyat ve ödeme koşulları için, bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

İlgilendiğiniz daire tipi:

2+1 Daire

3+1 Daire

4+1 Daire

Major Kurtköy’le ilgili gelişmelerden haberdar olmak istiyorum.

Yenişehir Mah. Ekin Sok. No:2 Kurtköy - Pendik